SEM | paieškos sistemų marketingo paslaugos | interneto marketingas

Teikiame SEM paslaugas geriausiomis kainomis. Parengiame interneto marketingo bei paieškos sistemų marketingo strategiją taip, kad ji maksimaliai atitiktų Jūsų keliamus uždavinius bei biudžetą.

Interenetas jau senai tapo ta vieta, kurioje žmonės ieško įvarių paslaugų bei prekių, kas dieną internete žmonės ieško ir Jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių - ir visai nesvarbu, kokia veikla Jūs verčiatės, jeigu ja žmonės domisi "realiame pasaulyje", vadinasi yra poreikis ir virtualioje erdvėje.

Mes padėsime Jums pritraukti daugiau interneto varototojų, potencialių Jūsų klientų į Jūsų reprezentacinę svetainę, el. parduotuvę ar kitą Jūsų interneto projektą. Intereneto marketingas pasižymi tuo, kad yra orentuotas būtent į tikslinį Jūsų klientą.

Kas įeina į SEM paslaugas?

SEM yra angliškos frazės "search engine marketing" trumpinys, labai gerai atspindintis ir paslaugos turinį. SEM yra orentuotas būtent į žmonių pritraukimą iš paieškos sistemų, tokių kaip "Google", "Yahoo", "Bing" ir kitos. Tai yra pasiekiama, atliekant optimizavimą paieškos sistemoms, sutrumpintai vadinama SEO bei tikslinėmis AdWords reklamos kampanijomis.

Kas sudaro interneto marketingą?

Interneto marketingas kaip ir SEM yra skirtas pritraukti vartotojamas į Jūsų interneto svetainę, tačiau šiuo atveju yra pasitelkiamos ne tik paieškos sistemos, bet ir kitos priemonės. Tai gali būti reklama interneto portaluose, kurių lankytojai pagal amžių, profesiją ar geografinę padetį galėtų būti tiksliniai Jūsų klientai.socialiniai tinklai

Didelis dėmesys yra skiriamas socialiniams tinklams, tokiems kaip "Twitter" bei "Facebook":

  • Sukuriamas įmonės reprezentacinis Facebook puslapis;
  • Formuojama fanų bendruomėnė;
  • Facebook socialinių išplėtimų integravimas svetainėje;
  • Reklama Facebook socialiniame tinklalapyje;

Didelis dėmesys yra skiriamas ir įmonės žinomumo bei prekės ženklo stiprinimui. Užvedamas įmonės dienoraštis (BLOGas) internete, kuriame Jūsų įmonės darbuotojai arba mūsų specialistai rašys turinį ir taip generuos papildomus apsilankymus į pagrindinę svetainę bei stiprins prekės ženklo atpažįstamumą.

Susisiekite su mumis ir kartu mes rasime optimaliausią sprendimą  Jūsų įmonės marketingui internete.